Zákazník: neprihlásený
Naša ponuka
Novinky a špeciálna po...
Kalendáre, diáre, nov...
Písacie potreby a kanc...
Elektronika a prísluše...
Outdoor, náradie, dro...
Textil
Cestovanie, tašky, peň...
Domáce potreby a hrn...
Krása a zdravie
Výpredaj
Vypredané položky

Predávame značky

Balmain

BestinTown

Bosch

Case Logic

Centrixx

ClikClak

Crossing

Dunlop

ETC

KenHom

Laguiole

Lamy

Marksman

OrientExpress

Parker

PaulBocuse

PierreCardin

Rotring

Samsonite

SilverMatch

Slazenger

SpiritofStLouis

TodoModo

Trendline

USBasic

Victorinox

Waterman

FARE

Člen medzinárodnej asociácie

PSI

Reklamné predmety

Sviatky jari s našimi katalógmi 12.04.2019

Veľká noc

Privítajte sviatky jari s našimi novýni katalógmi doplnkových kolekcií:

 

NOVÉ VIANOČNÉ KOLEKCIE 2018 17.10.2018

Vianočné kolekcie 2018 

Pre nadchádzajúce predvianočné obdobie sme pre Vás pripravili ponuku vianočných darčekov a reklamných predmetov, ktoré nájdete v špecializovaných vianočných katalógoch:

          - kolekcia katalógu GIFTS - More than Christmas 2018

          - kolekcia katalógu END OF YEAR 2018

  • vianočná ponuka luxusných pier PARKER*WATERMAN*LAMY

          - kolekcia luxusných pier známych značiek

Predmety zo všetkých vianočných kolekcií nájdete v našom e-shope, pre pohodlné objednávanie sme pre Vás pripravili výber z Predmetov s vianočnou tématikou. 

Nové vianočné kolekcie katalógov More than Christmas (Gifts ) a End Of Year (Bullet/Avenue) sprevádzajú aj nové cenníky týchto kolekcií, ktoré si môžete stiahnuť v pdf formáte tu.  V katalógu More Than Christmas sú uvedené orientačné ceny, presné ceny nájdete na našom webe vrátane výrazných množstevných zliav.

NOVÝ KATALÓG DARČEKY 19 13.08.2018

Darčeky 19 

Náš hlavný katalóg DARČEKY 19 je hotový a v týchto dňoch prebieha jeho distribúcia všetkým našim zákazníkom. Ak máte záujem o tlačenú formu katalógu DARČEKY 19, kliknite SEM.

Pripravili sme pre Vás množstvo noviniek, ako napríklad svietiace perá OKAY LIGHT, perá Vilma s možnosťou kombinácie dvoch farieb, dvojfarebné skákacie loptičky, funkčné tričká SPORT, obojstranné dáždniky, laminované ruksakyruksaky s ochranou proti krádeži, novú radu uterákov značky Framsohn, darčekové sviečky, novú radu pohárov a karáf. Aj v rámci kolekcie kalendárov nájdete viacero úplne nových titulov. Novinkou v našej ponuke je kolekcia TOP DARČEKY, vrátane značiek XD Design a Swiss Peak.

PLATNOSŤ NOVÉHO KATALÓGU A JEHO NOVÝCH CIEN JE OD 13. AUGUSTA 2018, a to vrátane cien potlačí, kde došlo k miernym úpravám. Elektronickú verziu sme pripravili okrem PDF katalógu aj vo Flash verzii.

Pre reklamné agentúry sú samozrejme k dispozícii neutrálne elektronické verzie katalógov, pri Flash verzii aj s možnosťou stiahnutia a umiestnenia na vlastný web.

KALENDÁRE-DIÁRE-NOVOROČENKY na rok 2019 už v predaji 15.06.2018

Kalendáre, diáre a novoročenky 2019

Predstavujeme vám novú ponuku kalendárov, diárov a novoročeniek na rok 2019. 

Ponúkame Vám novinky našej vlastnej produkcie, ktoré zakúpite iba u nás, napríklad umelecký kalendár GUSTAV KLIMT so zlatými detailami, kalendár prírody NATURE, MOTIVAČNÝ stolový kalendár a HUBÁRSKY stolový kalendár nielen pre milovníky húb. U pracovného zeleného trojmesačného kalendára došlo k úprave farebnosti a nové formáty alebo kalendária dostali aj ďalšie obľúbené kalendáre našej kolekcie.
Viacero noviniek nájdete aj medzi novoročenkami.
Ako obvykle dodávame veľkú väčšinu nástenných kalendárov s hornou lištou, ktorá je ideálnym priestorom na umiestnenie reklamného loga, dva tituly dodávame s väzbou na špirále a predĺženým chrbátom.
V kolekcii diárov nájdete aj tento rok diáre MANAGER v šiestich  farbách, diáre TOP MANAGER a PREMIER sú dostupné v troch farebných variantách.

Kompletný sortiment je možné už teraz objednávať v našom e-shope, kde si môžete prezrieť aj všetky listy nástenných kalendárov.

Ponuka kalendárov, diárov a novoročeniek bude súčasťou nášho hlavného tlačeného katalógu DARČEKY 19, ktorý vyjde začiatkom augusta 2018.

Nové kolekcie 2018 12.03.2018

Nové_ kolekcie

Predstavujeme Vám nové katalógy našich kolekcií GIFTS a IMAGINE, ktoré obsahujú mnoho zaujímavých noviniek.

  • GIFTS 2018            - obľúbená kolekcia reklamných predmetov, novinky sú k dispozícii tu.
  • BULLET & AVENUE - sortiment rozdávacích (bullet), ako aj luxusnejších predmetov (Avenue), novinky      nájdete tu
  • LABEL 2018            - textilná kolekcia značiek Slazenger a Elevate, novinky nájdete tu.

Katalógy sú k dispozícii v českej verzii s uvedenými orientačnými cenami v EUR (a Kč). Predajné ceny s výraznými množstevnými zľavami nájdete na našom webe pri jednotlivých položkách. S novými katalógmi vstúpili do platnosti aj nové cenníky týchto kolekcií (nejde  o tovar zaradený do katalógu DARČEKY 18).
Elektronické katalógy všetkých kolekcií sú k dispozícii aj v neutrálnej verzii pre potreby reklamných agentúr.

Nový katalóg TOP DARČEKY 18 14.02.2018

TOP DARČEKY 18 

Predstavujeme Vám novú kolekciu TOP DARČEKY 18, ktorá obsahuje TOP predmety pre Vašu reklamu. V rámci tejto kolekcie nájdete predmety spracované do posledného detailu, vrátane švajčiarskej značky SWISS PEAK, ktorá predstavuje predmety nielen pre mužov.

Kompletná kolekcia je dostupná aj on-line na našom webe , vrátane výrazných množstevných zliav.

Prezrite si katalóg TOP DARČEKY on-line,  pre reklamné agentúry je k dispozícii neutrálna verzia.  Tlačený katalóg Vám radi pošleme.

VEĽKÝ PREDVIANOČNÝ VÝPREDAJ 30.10.2017

Výpredaj 

Po novom sme pre Vás znížili ceny mnohých položiek reklamného a darčekového tovaru, a to až na polovicu ich pôvodnej  ceny. Ide o položky, ktoré nie sú súčasťou nášho hlavného katalógu DARČEKY 18.  Výber z novo zlacnených položiek  si môžete pohodlne pozrieť TU.

Zlacnený tovar nájdete v jednotlivých kategóriách sekcie DOPREDAJE SO ZĽAVOU:

akcia ERGA / dopredaj reklamného textilu / všetko do 0,17 € / 0,17 - 0,33 € / 0,33 - 0,66 € / 0,66 - 1,66 € / 1,66 - 3,32 € / 3,32 - 6,64 € / všetko nad 6,64 € / dopredaj novoročeniek /

Akciové ceny sú konečné, platia do vypredania zásob a nevzťahujú sa na ne  žiadne ďalšie rabaty či bonusy.

Nový PREDVIANOČNÝ VÝPREDAJ dopĺňa našu vianočnú ponuku, ktorú nájdete v kategórii Predmety s vianočnou tématikou a tiež našu kolekciu Kalendáre, diáre a novoročenky.

NOVÉ VIANOČNÉ KOLEKCIE 2017 10.10.2017

Vianočné kolekcie 2017

Pre nadchádzajúce predvianočné obdobie sme pre Vás pripravili ponuku vianočných darčekov a reklamných predmetov, ktoré nájdete v špecializovaných vianočných katalógoch:

          - kolekcia katalógu GIFTS - More than Christmas 2017

          - kolekcia katalógu END OF YEAR 2017

  • vianočná ponuka luxusných pier PARKER*WATERMAN*LAMY

          - kolekcia luxusných pier známych značiek

Predmety zo všetkých vianočných kolekcií nájdete v našom e-shope, pre pohodlné objednávanie sme pre Vás pripravili výber z Predmetov s vianočnou tématikou. 

Nové vianočné kolekcie katalógov More than Christmas (Gifts ) a End Of Year (Bullet/Avenue) sprevádzajú aj nové cenníky týchto kolekcií, ktoré si môžete stiahnuť v pdf formáte tu.  V katalógu More Than Christmas sú uvedené orientačné ceny, presné ceny nájdete na našom webe vrátane výrazných množstevných zliav.

 

Nový katalóg DARČEKY 18 01.08.2017

 

Náš hlavný katalóg DARČEKY 18 je hotový a v týchto dňoch prebieha jeho distribúcia všetkým našim zákazníkom. Ak máte záujem o tlačenú formu katalógu DARČEKY 18, kliknite SEM.

Pripravili sme pre Vás množstvo noviniek, ako napríklad perá ATUL PLUS, GALA, antistresové fidget spinnery, množstvo noviniek v perách PARKER, parkovacie hodiny, umývacie autošpongie alebo pohánkové vankúšiky. Medzi fitness výrobkami nájdete nové mikrovláknové uteráky/osušky, v reklamnom textile ponúkame po novom za super cenu softshellové bundy PERFECTA, promo bundy, elegantné melange polokošele a množstvo ďalších zaujímavých noviniek.  Aj v rámci kolekcie kalendárov nájdete nové tituly.

PLATNOSŤ NOVÉHO KATALÓGU A JEHO NOVÝCH CIEN JE OD 1. AUGUSTA 2017, a to vrátane cien potlačí, kde došlo k miernym úpravám. Elektronickú verziu sme pripravili okrem PDF katalógu aj vo Flash verzii.

Pre reklamné agentúry sú samozrejme k dispozícii neutrálne elektronické verzie katalógov, pri Flash verzii aj s možnosťou stiahnutia a umiestnenia na vlastný web.

KALENDÁRE-DIÁRE-NOVOROČENKY NA ROK 2018 už v predaji 07.06.2017

Kalendáre,diáre a novoročenky 2018 

Predstavujeme vám novú ponuku kalendárov, diárov a novoročeniek na rok 2018.

Ponúkame Vám viacero noviniek, napr. kalendár prírody ZÁZRAČNÝ LESpanoramatický kalendár PANORAMA 360°, ktorý vás interaktívne prevedie miestami na fotografiách. Medzi stolovými kalendármi prinášame nové tituly SPOZNÁVAME SLOVENSKOECO MANAGER.

Novinky nájdete aj medzi novoročenkami, po úspešnej minuloročnej premiére vám opäť prinášame obľúbené krabice na 1 alebo 2 fľaše vína s laserovým výrezom vianočného motívu a loga klienta.

Ako obvykle dodávame väčšinu nástenných kalendárov s hornou lištou, ktorá je ideálnym priestorom na umiestnenie reklamného loga, niektoré tituly sú však dodávané s väzbou na špirále a predĺženým chrbátom.

V kolekcii diárov nájdete aj tento rok diáre MANAGER v šiestich farbách, diáre TOP MANAGER a PREMIER sú dostupné v troch farebných prevedeniach.

Kompletný sortiment je možné už teraz objednávať v našom e-shope, kde si môžete prezrieť aj všetky listy nástenných kalendárov.

Ponuka kalendárov, diárov a novoročeniek bude súčasťou nášho hlavného tlačeného katalógu DARČEKY 18, ktorý vydáme koncom júla 2017.

 

 

 

 

! ! ! Zmena spôsobu dodávok tovaru od 1.6.2013 ! ! ! 20.05.2013

Na základe požiadaviek Vás, našich zákazníkov, o zrýchlenie dodávok objednaného tovaru, sme sa rozhodli pristúpiť k zmene v distribúcii tovaru. S platnosťou od 1.6.2013 budeme tovar expedovať každý deň z nášho centrálneho skladu v Brne.

Pre zákazníkov, ktorým sme tovar posielali prostredníctvom spoločnosti UPS, sme po novom zvolili prepravnú spoločnosť IN TIME, ktorá Vám zásielky doručí do 48 hodín od prevzatia z centrálneho skladu v Brne priamo do Vašej firmy, alebo na určenú adresu dodania.

Pre zákazníkov, ktorí využívali osobné odbery v sklade v Bratislave, budeme po novom využívať výdajné miesto spoločnosti Uloženka, na drese Chorvátska 1, Bratislava , PSČ 811 07. Tu budete mať tovar pripravený na osobný odber už nasledujúci pracovný deň od distribúcie z centrálneho skladu v Brne, počas  pracovných dní v čase od 11:00 do 19:00 hodiny.

V súvislosti s touto zmenou zavádzame od 1.6.2013 nový spôsob účtovania expedičných poplatkov a dopravného, ktoré sa čiastočne týkajú aj zákazníkov ktorí využívali osobný odber.

Podrobné informácie o fungovaní nového systému zasielania tovaru, vrátane nových cien expedičných poplatkov a prepravného, sme Vám pripravili tu vo formáte PDF.

Veríme, že zrýchlenie dodávok objednaného tovaru  privítate a že prispeje  k Vašim obchodným úspechom a k našej vzájomnej spolupráci. Prípadné otázky k novému systému zasielania tovaru vám radi zodpovieme telefonicky, e-mailom, alebo osobne.

Zmena sídla spoločnosti k 1.9.2012 23.08.2012

Vážení obchodní priatelia,

oznamujeme Vám, že sa naša spoločnosť k 1.9.2012 presťahovala do nových obchodných priestorov na Hattalovu ul. č. 12 v Bratislave. Na uvedenú adresu sa sťahuje celá prevádzka spoločnosti vrátane kancelárií a skladu. Znamená to, že od pondelka 3.9.2012 nás nájdete už len na novej adrese, kde už bude fungovať obchodné oddelenie, vzorkovňa a aj výdaj tovaru.
     V súvislosti so zmenou sídla spoločnosti sa mení naša korešpondenčná a fakturačná adresa. Nová adresa je: Hattalova č. 12, 831 03 Bratislava. Všetky ostatné fakturačné, bankové a kontaktné údaje zostávajú nezmenené, vrátane pevných telefónnych liniek.
     Veríme, že nové priestory a vzorkovňa prispejú ku skvalitneniu našich služieb a upevneniu našich obchodných vzťahov.

VYHĽADÁVANIE TOVARU NA WEB STRÁNKE 17.04.2007
Obrázky, popisy a informácie o tovare získate rozkliknutím sekcie OBCHOD v šedom stĺpci naľavo. V obrazovke Rozšírené vyhľadávanie si potom zadáte Vaše požiadavky na tovar (názov, farba, cena,...) Zadajte Hľadaj produkty. Systém Vám ponúkne zoznam produktov, spĺňajúcich Vaše požiadavky. Ak nemáte žiadne špeciálne požiadavky, chcete si prezrieť naše reklamné predmety, kliknite na jeden z ponúkaných katalógov (DARČEKY, Gifts Promotion, Textile Promotion, Gifts Plus, Picoworld,...) z ľavej strany obrazovky. Môžete tiež priamo Zadať kód alebo Názov predmetu , napr. tričko, pero, a pod. Ak už ste našli ten správny tovar, po rozkliknutí kódu sa dostanete k popisu, cene a stavu na sklade v Bratislave a na ostatných skladoch. Odtiaľ môžete po prihlásení vložiť tovar priamo do košíka.
Reklamné predmety a darčekové predmety v našej ponuke 25.08.2019

ruksaky cukríky cukriky bundy fľašky flasky čiapky ciapky  darčeky darceky darčeky pre deti dáždniky dazdniky diáre grilovanie hrnčeky hrnceky hry kalendáre kalkulačky kľúčenky klucenky  laser LED novoročenky peňaženky polokošele prívesok razba uteráky sieťotlač sudoku tampoprint tašky teplomer textil transfer tričká USB flash veľkoobchod reklamnými predmetmi vetrovky výšivka tovar s potlačou žetóny zetony
ADLER, ARCO, BALMAIN, BEST IN TOWN, BOHEMIA, BOSCH, CASE LOGIC, CENTRIXX, CLIKCLAK, COLE & MASON, CROSSING, DESIGN STAR, DUNLOP, ERGA, ETC, FARE, Green Concept, JAMES & NICHOLSON, JAMIE OLIVER, KEN HOM, LAGUIOLE, LAMY, TIN TIN, MARKSMAN, MCFORSUM, NUANCE, ORIENT-EXPRESS, ORIGINAL CHAMELEON, PARKER, PAUL BOCUSE, PGA TOUR, PORSCHE, QUILL, SPIRIT OF SAINT LOUIS, ROTRING, SAMSONITE, SCRIPTO, SENZ, SILVER MATCH, SLAZENGER, SMILEY, TRENDLINE, US BASIC, VICTORINOX, WATERMAN, WENGER,PIERRE CARDIN


Objednávka katalógov


Programmed By E Linkx, a.s. Copyright © 2003-2019 DG Tip, spol. s r.o.