Zákazník: neprihlásený
Naša ponuka
Novinky a špeciálna po...
Kalendáre, diáre, nov...
Písacie potreby a kanc...
Elektronika a prísluše...
Outdoor, náradie, dro...
Textil
Cestovanie, tašky, peň...
Domáce potreby a hrn...
Krása a zdravie
Výpredaj
Vypredané položky

Predávame značky

Balmain

BestinTown

Bosch

Case Logic

Centrixx

ClikClak

Crossing

Dunlop

ETC

KenHom

Laguiole

Lamy

Marksman

OrientExpress

Parker

PaulBocuse

PierreCardin

Rotring

Samsonite

SilverMatch

Slazenger

SpiritofStLouis

TodoModo

Trendline

USBasic

Victorinox

Waterman

FARE

Člen medzinárodnej asociácie

PSI

Profil firmy

Profil firmy  

   Firma DG TIP bola ako právnická osoba založená v roku 1991 v Českej republike a v roku 1996 v Slovenskej republike. Od počiatku sa špecializovala na dodávky reklamného tovaru a reklamnú potlač, najprv formou nákupu predmetov medzi európskymi dodávateľmi, neskôr najmä vlastným dovozom tovaru z Ázie.

   Hlavnými obchodnými partnermi sa postupne stali poprední európski výrobcovia, napr. talianska ERGA, ktorej písacie potreby dovážame ako výhradný distributér pre ČR aj SR už od r.1993 (kompletný sortiment ERGA nájdete na www.erga.cz). Medzi najvýznamnejších dodávateľov reklamných predmetov patrí spoločnosť Mid Ocean Brands, sídliaca v Holandsku, poskytujúca celú škálu reklamných predmetov sústredených v katalógoch GIFTS, ITD a ARCO. Dokážeme zabezpečiť aj špeciálne zákazky a požiadavky s garanciou exkluzivity a výhradnosti.

   Medzi naše tradičné kolekcie patria darčeky GIFTS a Marksman, rovnako ako písacie potreby Parker a Waterman.

   Samostatné kolekcie svojim rozsahom a významom postupne vytvorili kalendáre, diáre a novoročenky a reklamný textil známych značiek Slazenger, US Basic, Mc Forsum, Appeal a iné. V našej ponuke nájdete aj vysokohodnotné reklamné predmety a darčeky pre najnáročnejších zákazníkov.

   Postupne sa naša ponuka rozrástla o výrobky z kože, lepiace lístky Post-it a Speed-it, podložky pod myš Nova, reklamné šnúrky a stovky ďalších produktov. Uvedený výpočet sa stále rozrastá, o čom vás môžu najlepšie informovať naši obchodníci.

   Samozrejmosťou je zabezpečenie potlače akéhokoľvek dodávaného tovaru s využitím všetkých moderných technológií vrátane lasera.

   Už v roku 1998 sme ako prví začali v ČR a SR vydávať vo dvoch jazykových mutáciách vlastný katalóg DARČEKY vrátane cien, vytlačených priamo pri tovare. Od roku 2004 sa katalóg rozrástol aj o verziu v ruskom jazyku.
   V roku 2001 sme rozšírili ponuku vlastných katalógov o ďalší titul - vždy v apríli sme začali vydávať špecializovaný katalóg Kalendáre, diáre a novoročenky.

   Od roku 1995 sme členom medzinárodnej organizácie distributérov reklamného tovaru PSI (Präsent Service Institute), v roku 1996 sme boli zakladajúcim členom Asociácie trojdimenzionálnej reklamy (A3DR), združujúcej popredných dodávateľov 3-D reklamy v ČR.

   Už od roku 1993 sme sa snažili aktívne vystavovať na odborných veľtrhoch a výstavách v ČR i v zahraničí, tradičnou sa stala najmä účasť na veľtrhu Reklama v Prahe a už zaniknutom M-D-K v Brne, opakovane sme vystavovali na Slovensku a v SRN. Účasť na výstavách v roli vystavovateľov sme utlmili až v roku 2003, vzhľadom na opakovanú stagnáciu počtu nových návštevníkov veľtržných akcií. O to aktívnejšie sledujeme trendy a novinky významných zahraničných veľtrhov v úlohe pravidelných návštevníkov.

   Medzi najsilnejších dodávateľov reklamných predmetov patríme aj výškou svojho kapitálu.
V roku 1998 sme v ČR navýšili základné imanie na 4 milióny Kč, na Slovensku na 0,5 milióna Sk. V roku 2003 sme základné imanie v ČR znova zvýšili na súčasných 25 miliónov Kč.

   Spoločnosť DG Tip, s.r.o. Bratislava, zásobujúca slovenský trh,ponúka kompletný sortiment vyššie uvedených reklamných predmetov s potlačou aj bez potlače, vrátane originálnej slovenskej kolekcie stolových aj nástených kalendárov a diárov. Ako významnú možnosť pri objednávaní tovaru ponúkame vlastný internetový on-line obchod, ktorý našim klientom umožňuje využívať všetky výhody moderného nákupu - rýchlosť, jednoduchosť, pohodlnosť a komfort. Ponúkaný tovar si môžete pozrieť aj v našej vzorkovni v sídle firmy, kam Vás srdečne pozývame.

   Výpis z obchodného registraObjednávka katalógov


Programmed By E Linkx, a.s. Copyright © 2003-2019 DG Tip, spol. s r.o.