Zákazník: neprihlásený
Naša ponuka
Novinky a špeciálna po...
Kalendáre, diáre, nov...
Písacie potreby a kanc...
Elektronika a prísluše...
Outdoor, náradie, dro...
Textil
Cestovanie, tašky, peň...
Domáce potreby a hrn...
Krása a zdravie
Výpredaj
Vypredané položky

Predávame značky

Balmain

BestinTown

Bosch

Case Logic

Centrixx

ClikClak

Crossing

Dunlop

ETC

KenHom

Laguiole

Lamy

Marksman

OrientExpress

Parker

PaulBocuse

PierreCardin

Rotring

Samsonite

SilverMatch

Slazenger

SpiritofStLouis

TodoModo

Trendline

USBasic

Victorinox

Waterman

FARE

Člen medzinárodnej asociácie

PSI

Recyklačné príspevky

Recyklačné príspevky  
Spoločnosť DG Tip, spol. s r.o. je zapojená do kolektívneho systému spätného odberu(oddeleného zberu)a spracovania použitých elek­trozariadení, pre­vádzkovaného spoločnosťou Slovak Electronic Waste Agency, ďalej SEWA.
Táto spoločnosť je založená združeniami výrobcov a dovozcov elektrozariadení a prostredníctvom nej už mnoho firiem spoločne postupuje pri plnení povinností zberu a spracovania elektroodpadu v súlade s novelizovaným zákonom o odpadoch. Ide o kolektívnu organizáciu, ktorá pre členov kolektívneho systému zabezpečuje zber, dopravu a spracovanie elektroodpadov u autorizovaných spracovateľov a tým zabezpečuje plnenie povinných limitov zhodnocovania elektroodpadov.

Chceme vás informovať o tom, že na základe platnej slovenskej i európskej legislatívy ako výrobcovia, resp. prví dovozcovia k cenám elektro­spotrebičov pripočítavame aj príspevok na likvidáciu elektrozariadení, takzvaný recyklačný príspevok. Príspevok budeme uvádzať samostatne na každom daňovom doklade, ktorý bude obsahovať povinne príspevkovaný tovar.

Aktuálne informácie a podrobnosti ohľadne kategórií tovarov, elektroodpadov, zmien, miest zberu elektroodpadov či recyklačných príspevkov nájdete na stránke spoločnosti Slovak Electronic Waste Agency.

Pokiaľ ste spotrebiteľom alebo iným konečným užívateľom nami dodávaných elek­trozariadení, do­voľujeme si Vás upozorniť, že podľa zákona o odpadoch sa môžete zbaviť použitých elek­trozariadení predaním spracovateľovi alebo na miesto spätného odberu. Spoločnosť SEWA na svojej stránke uvádza zoznam miest(svojich zmluvných partnerov, uskutočňujúcich spätný odber EEZ v rámci celého územia SR. Nikdy nevyhadzujte použité elektrozariadenia do komunálneho odpadu.
Podľa vyhlášky MŽP ste povinní poskytnúť všetkým spotebiteľom informácie o najbližšom mieste spätného odberu týchto použitých výrobkov www.sewa.sk
Objednávka katalógov


Programmed By E Linkx, a.s. Copyright © 2003-2019 DG Tip, spol. s r.o.