Katalógy reklamných predmetov

Agenturní verze kataloguDARČEKY 20 
Náš vlastný katalóg, ktorý vydávame každoročne už od roku 1997. Obsahuje kompletnú ponuku reklamných predmetov od úplných noviniek po osvedčené evergreeny. Súčasťou tohto katalógu je aj kolekcia Kalendáre, diáre, novoročenky.  

    |  neutrálna verzia pre agentúry:     

VIANOČNÉ KATALÓGY:

           

TOP DARČEKY 1
Predstavujeme Vám novú kolekciu TOP DARČEKY 19, ktorá obsahuje TOP predmety pre Vašu reklamu. V rámci tejto kolekcie nájdete predmety spracované do posledného detailu, a to vrátane švajčiarskej značky SWISS PEAK, ktorá Vám prináša zaujímavé predmety nielen pre mužov.

    |  neutrálna verzia pre agentúry:    

ENJOY 2019
Tradičná kolekcia reklamných predmetov od jedného z popredných svetových distribútorov je teraz k dispozícii v samostatnom katalógu zahŕňajúcom ponuku kolekcie AVENUE, BULLET a textil LABEL. Katalóg je v českom a poľskom jazyku a obsahuje orientačné ceny v CZK, PLN a EUR, aktuálne ceny tovaru nájdete na našom webe. Neutrálne verzie katalógov sú bez uvedenia adries a www stránok.

     |  neutrálna verzia pre agentúry:    

GIFTS 2019, CZ s cenami
Katalóg GIFTS predstavuje na 432 stranách širokú ponuku reklamných predmetov vrátane textilu. Súčasťou katalógu je menný a číselný index, samozrejmosťou sú aj informácie o technológiách potlače. Novinky sú označené oranžovou bodkou pri kóde. Katalóg obsahuje popisy tovaru v češtine a orientačné ceny pri každej položke v CZK a EUR. Aktuálne ceny nájdete na našich stránkach. Neutrálna verzia katalógu je bez uvedenia adries a www stránok (vlastné kontakty možno dotlačiť na zadnú stranu obálky).

    |  neutrálna verzia pre agentúry:     

LUXUSNÉ PÍSACIE POTREBY
Katalóg luxusných písacích potrieb predstavuje každoročne to najlepšie zo sveta značiek Parker, Waterman a Lamy. Po novom  v katalógu aj  obľúbené zápisníky Moleskine. Každá z týchto značiek je skutočnou legendou a predstavuje originálny módny doplnok alebo darček, a to nielen pre Vás samotných alebo Vašich blízkych, ale aj pre Vašich obchodných partnerov alebo zamestanacov. 

   |  neutrálna verzia pre agentúry:    

TOPS 2020
Katalóg s kompletnou kolekciou reklamných predmetov, z ktorých tie najlepšie nájdete aj v našom hlavnom katalógu Darčeky. Na 532 stranách nájdete množstvo inšpirácie na nové reklamné darčeky.

   

CENNÍK POTLAČE 

Prevádzkovateľ tohto webu ako správca osobných údajov, spracúva na tomto webe súbory cookies na zlepšovanie prostredia webových stránok, na analytické účely a na cielenú reklamu. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií